Филтри -

Градежни машини HITACHI од Чешка Република

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини HITACHI од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
76.400 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Роторен багер
Година 2023 Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
78.200 € CZK 1.850.000 CZK
Багер на тркала
Година 2014 Километража 10672 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 13600 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се