Филтри -

Градежни машини HITACHI од Бугарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини HITACHI од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.650 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 10/2011 Километража 4800 м/ч Сила
Бугарија, Велико Търново
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 05/2012 Километража 2541 м/ч Сила
Бугарија, Кърджали
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
20.470 € Без ДДВ
Мини багер
Година 01/2005 Километража 8283 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 14000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 11727 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се