Филтри -

Градежни машини HITACHI од Белорусија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини HITACHI од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.000 US$ EUR ≈ 60.850 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 87.580 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.310 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Белорусија
багер гасеничар HITACHI ZX200-5G багер гасеничар HITACHI ZX200-5G
2
Контактирајте го продавачот
62.900 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 9300 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 9840 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
228.000 US$ EUR ≈ 210.200 €
Багер на тркала
Година 2021 Километража 243 м/ч Сила
Белорусија
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 106.000 €
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Белорусија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се