Филтри -

Градежни машини HITACHI - Азербејџан

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини HITACHI - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.000 US$ EUR ≈ 67.010 €
Багер гасеничар
Година Километража 13140 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
91.000 US$ EUR ≈ 84.690 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Азербејџан, Баку
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
289.000 US$ EUR ≈ 269.000 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 144 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
87.000 US$ EUR ≈ 80.970 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 3800 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
122.000 US$ EUR ≈ 113.500 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 11562 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
359.000 US$ EUR ≈ 334.100 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 833 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 107.000 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4400 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
124.000 US$ EUR ≈ 115.400 €
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 7313 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
129.000 US$ EUR ≈ 120.100 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
102.000 US$ EUR ≈ 94.930 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2013 Километража Сила
Азербејџан, Баку
багер гасеничар HITACHI ZX 250 LC-3 багер гасеничар HITACHI ZX 250 LC-3
2
Контактирајте го продавачот
66.000 US$ EUR ≈ 61.420 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.450 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 16500 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се