Филтри -

Градежни машини HITACHI-SUMITOMO од Европа

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HITACHI-SUMITOMO: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 800A-3 кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 800A-3 кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 800A-3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 09/2018 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 04/2016 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 150 кг
Година 2005 Километража Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX550E кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX550E кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX550E
3
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Oosterhout
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2018 Километража Сила 201 kW
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 800 A3 кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 800 A3 кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 800 A3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се