Филтри -

Градежни машини HITACHI-SUMITOMO

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HITACHI-SUMITOMO: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 4800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 550 E кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 550 E
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 550 E кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX 550 E
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Nederhorst den Berg
кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX550E кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX550E кран гасеничар HITACHI-SUMITOMO SCX550E
3
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Oosterhout
Контактирајте го продавачот
185.000 US$ EUR ≈ 163.200 €
Кран гасеничар
Евро Euro 4 Висина на подигање 80 м Носивост 80000 кг
Година 07/2008 Километража Сила
Кина, Anyang, HeNan Province
Контактирајте го продавачот
375.000 US$ EUR ≈ 330.700 €
Кран гасеничар
Година 2006 Километража 38315 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 58 м Носивост 200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 200 т
Година 01/2004 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се