Филтри -

Градежни машини HITACHI

Резултати од пребарување: 1466 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HITACHI: 1466 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 15.010 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1991 Километража Сила
Холандија, VRIEZENVEEN
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 122.000 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 150 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2008-01-01 Километража Сила
Холандија, Uitgeest
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012-01-01 Километража 8785 м/ч Сила 166 кс
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.670 €
Багер гасеничар
Година 04/2016 Километража 1300 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
51.150 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Грузија
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 01/2001 Километража Сила 26 кс
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2006-01-01 Километража Сила 469 кс
Холандија, Uitgeest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2014-01-01 Километража 1690 м/ч Сила 100 кс
Холандија, Uitgeest
Контактирајте го продавачот
22.940 € PLN 106.000 PLN
Мини багер
Година 2016 Километража 4114 м/ч Сила 14.5 kW
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Szewce
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 8937 м/ч Сила
Финска, Helsinki, 00100, Aleksanterinkatu 15B
RB Trading International
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.150 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
13.150 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1466 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се