Филтри -

Градежни машини HINOWA од Европа

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HINOWA: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.830 € PLN 99.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 14 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14.72 м
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Beesd
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2007 Километража 3000 км Сила
Шпанија, Ocana
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2018-01-01 Километража 339 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2014-01-01 Километража 1113 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18.8 м
Година 2007 Километража 1799 м/ч Сила
Белгија, Lontzen
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2016-01-01 Километража 1900 м/ч Сила
Белгија, Sint Katelijne Waver
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2002 Километража 1900 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2017-01-01 Километража 909 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Франција, HUTTENHEIM
хидраулична зглобна платформа HINOWA Goldlift 14.7 хидраулична зглобна платформа HINOWA Goldlift 14.7
2
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Година 2004 Километража 1371 м/ч Сила 20.39 кс
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м
Година 2020 Километража 170 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2020-01-01 Километража 100 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2018-01-01 Километража 100 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2018-01-01 Километража 549 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се