Филтри -

Градежни машини HINO од Русија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HINO од Русија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.150 € RUB 2.500.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 27 м
Година 2005 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
21.710 € RUB 1.800.000 RUB
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.060 € RUB 1.000.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 16 м
Година 2006 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
19.290 € RUB 1.600.000 RUB
Пумпа за бетон
Година 1991 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
13.260 € RUB 1.100.000 RUB
Пумпа за бетон
Година 1996 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
15.680 € RUB 1.300.000 RUB
Пумпа за бетон
Дофат на стрела 18 м
Година 2003 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
22.910 € RUB 1.900.000 RUB
Машина за дупчење
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се