Филтри -

Градежни машини HINO од Кина

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HINO од Кина: 35 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
13.895 US$ EUR ≈ 12.960 €
Камион-мешалка
Година 09/2005 Километража Сила 220 кс
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.105 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2017 Километража 10499 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Мешалка за бетон
Година 2019 Километража Сила 220 кс
Кина, shanghai
мешалка за бетон HINO 700 мешалка за бетон HINO 700 мешалка за бетон HINO 700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 02/2014 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 02/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.720 €
Камион-мешалка
Модел HINO 700
Година 2012 Километража Сила 240 kW
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.900 US$ EUR ≈ 12.030 €
Камион-мешалка
Година 09/2006 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
32.900 US$ EUR ≈ 30.680 €
Мешалка за бетон
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 06/2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 02/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 05/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија HINO  700 пумпа за бетон Putzmeister  на шасија HINO  700 пумпа за бетон Putzmeister  на шасија HINO  700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 04/2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 03/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се