Филтри -

Градежни машини HIDROMEK од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HIDROMEK од Турција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Багер на тркала
Година 2012 Километража 14970 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 10500 м/ч Сила
Турција, Istanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
82.950 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2015 Километража 8922 м/ч Сила 84 kW
Турција, Ankara
нови багер-натоварувач HIDROMEK  HMK 102 S ALPHA
1
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 6 Носивост 9.45 кг Брзина 40 км/ч
Година 01/2022 Километража Сила 100 кс
Турција
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 6 Носивост 3.8 кг Брзина 12 км/ч
Година 09/2021 Километража 192 м/ч Сила 59 кс
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се