Филтри -

Градежни машини HIDROMEK од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HIDROMEK: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила 74.5 kW
Латвија, Jelgava
Контактирајте го продавачот
40.190 € PLN 185.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 8000 м/ч Сила 163 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
54.310 € PLN 250.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 8000 м/ч Сила 163 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
29.330 € PLN 135.000 PLN
Багер гасеничар
Година 03/2012 Километража 8860 м/ч Сила
Полска, Boguchwała
Контактирајте го продавачот
24.980 € PLN 115.000 PLN
Багер гасеничар
Година 02/2011 Километража 15000 м/ч Сила
Полска, Boguchwała
Контактирајте го продавачот
45.620 € PLN 210.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 6000 м/ч Сила 163 кс
Полска, Kraków
нови багер гасеничар HIDROMEK  HMK 230 LC H4 нови багер гасеничар HIDROMEK  HMK 230 LC H4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 172 кс
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 4200 м/ч Сила 102 кс
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
50.499 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 05/2010 Километража 2900 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 1240 м/ч Сила 100 кс
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4
Година 2019 Километража 550 м/ч Сила 325 кс
Ирска, Borris
Контактирајте го продавачот
46.760 € PLN 215.300 PLN
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Suchy Las
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 3 м/ч Сила 100 кс
Ирска, Carlow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 05/2020 Километража Сила 172 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила 172 кс
Ирска, Borris
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се