Филтри -

Градежни машини HIDROMEK

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HIDROMEK: 51 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
128.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2019 Километража 485 м/ч Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2017 Километража 4035 м/ч Сила
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража 2200 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
62.792 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража Сила 100 кс
Украина
Контактирајте го продавачот
57.670 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража 5230 м/ч Сила
Украина
нови багер гасеничар HIDROMEK  HMK 230 LC H4 нови багер гасеничар HIDROMEK  HMK 230 LC H4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила 172 кс
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 6 Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила 100 кс
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
46.370 € PLN 215.000 PLN
Багер на тркала
Година 2015 Километража 12000 м/ч Сила 127 кс
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Багер на тркала
Година 2012 Километража 14970 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 9500 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017-01-01 Километража 1868 м/ч Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
134.400 €
Багер на тркала
Година 2019 Километража 485 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.710 €
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 9500 м/ч Сила 101 кс
Украина, Бориспіль
Контактирајте го продавачот
53.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража 11500 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
56.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража 9300 м/ч Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се