Филтри -

Градежни машини HIDROKON

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HIDROKON: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел HIDROKON HK 45 TPK Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 24 м Носивост 500 кг
Година 05/2021 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28 м Дофат на стрела 13 м Носивост 200 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 29 м Носивост 500 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 25 м Носивост 300 кг
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кременчуг
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се