Филтри -

Градежни машини HEK

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HEK: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 1800 кг
Година 2013 Километража Сила
Белгија, Ulbeek
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 10000 кг
Година 2004 Километража Сила
Белгија, Ulbeek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се