Филтри -

Градежни машини HBM-NOBAS

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HBM-NOBAS: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.400 € PLN 255.000 PLN
Грејдер
Година 2005 Километража 11066 м/ч Сила 97 kW
Полска, Milicz, Sułów
грејдер HBM-NOBAS грејдер HBM-NOBAS
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Rackstad Arvika
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
71.690 € PLN 330.000 PLN
Грејдер
Година 2010 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, k/ Zawiercia
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 01/2015 Километража 4174 м/ч Сила 132 кс
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 01/2008 Километража 13690 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2020 Километража Сила
Романија, Ștefăneștii de Jos
грејдер HBM-NOBAS BG 110 TA-4
1
Контактирајте го продавачот
104.700 € PLN 481.900 PLN
Грејдер
Година 2011 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Tarnowo Podgórne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2008 Километража 7100 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се