Филтри -

Градежни машини HAZEMAG

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAZEMAG: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење HAZEMAG EH 185 K машина за дупчење HAZEMAG EH 185 K машина за дупчење HAZEMAG EH 185 K
3
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Машина за дупчење
Година 1998 Километража 250 м/ч Сила
Германија, 10318
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година Километража Сила 204 кс
Холандија, Staphorst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 2017-01-01 Километража Сила
Белгија, Overijse
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Друга градежна машина
Година 1990 Километража 5000 м/ч Сила
Шпанија, Córdoba
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се