Филтри -

Градежни машини HAULOTTE од Унгарија

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAULOTTE од Унгарија: 54 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 500 кг
Година 2009 Километража 1705 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 700 кг
Година 2008 Километража 2700 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 2016 Километража 414 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 565 кг
Година 2007 Километража 997 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 500 кг
Година 2007 Километража 2678 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8.15 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража 550 м/ч Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 500 м/ч Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 3.8 м Носивост 230 кг
Година 2016 Километража 280 м/ч Сила
Унгарија, 1097 Budapest, Illatos Út 13
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2006 Километража 6467 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.45 м Дофат на стрела 8.45 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 6578 м/ч Сила 31.2 kW
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12.15 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража 735 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 500 кг
Година 2007 Километража 3921 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12.06 м Носивост 450 кг
Година 03/2008 Километража 2171 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.77 м Носивост 270 кг
Година 2017 Километража 137 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 300 кг
Година 2005 Километража 1338 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се