Филтри -

Градежни машини HAULOTTE од Украина

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAULOTTE од Украина: 39 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.210 € UAH 719.000 UAH
Ножична платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 500 кг
Година 2008 Километража 2283 м/ч Сила 32.63 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 500 кг
Година 2008 Километража 2283 м/ч Сила 32 кс
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
584 € / месец
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 500 кг
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
1.277 € / месец
Ножична платформа
Носивост 500 кг
Година 06/2009 Километража Сила 32 кс
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
1.393 € / месец Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 13 м Носивост 500 кг
Година 02/2011 Километража Сила 32 кс
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
16.550 € UAH 653.300 UAH
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража 2977 м/ч Сила 38.07 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
16.550 € UAH 653.300 UAH
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 3719 м/ч Сила 42.42 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
20.500 € Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 500 кг
Година 2007 Километража 2967 м/ч Сила 25 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 300 кг
Година 2001 Километража 1900 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 500 кг
Година 2005 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 2001 Километража 331 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 450 кг
Година 2009 Километража 520 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2001 Километража 366 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 100 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
1.532 € / месец
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 13 м Носивост 230 кг
Година 2012 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се