Филтри -

Градежни машини HAULOTTE од Шпанија

Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAULOTTE од Шпанија: 99 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Ножична платформа
Година 2005 Километража 648 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 6.45 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража 317 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16 м Носивост 230 кг
Година 2003 Километража 1700 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2022 Километража 60 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Ножична платформа
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8.02 м Носивост 300 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
аукција 5.500 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 206 м/ч Сила
Шпанија, Oviedo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Контактирајте го продавачот
аукција 5.600 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 136 кг
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Valencia
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 350 кг
Година 2005 Километража 162 м/ч Сила
Шпанија, Oviedo
Контактирајте го продавачот
20.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2013 Километража 3196 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA12IP хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA12IP хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA12IP
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 642 м/ч Сила
Шпанија, Gijón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2005 Километража 1200 м/ч Сила
Шпанија, Boceguillas
Контактирајте го продавачот
аукција 23.200 €
Ножична платформа
Носивост 450 кг
Година 2016 Километража 1211 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција 7.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 13.85 м Носивост 350 кг
Година 2011 Километража 480 м/ч Сила
Шпанија, Tarragona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 99 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се