Филтри -

Градежни машини HAULOTTE од Романија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAULOTTE од Романија: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8.18 м
Година 2002 Километража Сила
Романија, Mihăilești
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE 16 px за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2001 Километража Сила
Романија, Mihăilești
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2003 Километража 4300 м/ч Сила
Романија, Galați
ножична платформа HAULOTTE Compact 12 ножична платформа HAULOTTE Compact 12
2
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 03/2006 Километража 250 м/ч Сила
Романија, Boldești-Scăeni
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 350 кг
Година 2007 Километража 859 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 21 м Носивост 240 кг
Година 2007 Километража 4020 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 2003 Километража 427 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
5.430 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 400 кг
Година 2007 Километража 450 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 2007 Километража 301 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 350 кг
Година 2001 Километража 988 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 2006 Километража 10 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 3540 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
Контактирајте го продавачот
6.100 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 2005 Километража 1046 м/ч Сила
Романија, Gheorghieni
ножична платформа HAULOTTE Compact 12 ножична платформа HAULOTTE Compact 12 ножична платформа HAULOTTE Compact 12
3
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража Сила
Романија, Gheorghieni
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се