Филтри -

Градежни машини HAULOTTE од Италија

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAULOTTE од Италија: 40 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 325 кг
Година 2002 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, Ravenna
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17.2 м Дофат на стрела 10.6 м Носивост 250 кг
Година 2002 Километража 2066 м/ч Сила 42 кс
Италија, Rimini
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 500 кг
Година 2010 Километража 600 м/ч Сила
Италија, Avezzano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10 м Носивост 200 кг
Година 2018 Километража 93 м/ч Сила
Италија, Bologna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 300 м/ч Сила
Италија, Aprilia
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA15I
1
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м
Година 2004 Километража 1288 м/ч Сила
Италија, Roma
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE COMPACT8
1
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 8.2 м Носивост 350 кг
Година 2008 Километража 603 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 10 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 673 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража 332 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража 380 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Ножична платформа
Година 2007 Километража 700 м/ч Сила
Италија, Roma
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA 15 IP
1
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, VIGNOLO
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 250 кг
Година 2004 Километража 2040 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се