Филтри -

Градежни машини HAULOTTE од Холандија

Резултати од пребарување: 262 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAULOTTE од Холандија: 262 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 16 м Носивост 136 кг
Година 2015 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 12 м Носивост 230 кг
Година 2012 Километража 62 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 01/2015 Километража 326 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 12 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 817 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2006-01-01 Километража 24 м/ч Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 01/2009 Километража 4652 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 605 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 14 м Носивост 136 кг
Година 2015 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 8 м Носивост 180 кг
Година 2013 Километража 3 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 8 м Носивост 180 кг
Година 2013 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 8 м Носивост 180 кг
Година 2013 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 8 м Носивост 180 кг
Година 2013 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10 м Носивост 180 кг
Година 2013 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 262 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се