Филтри -

Градежни машини HAULOTTE од Европа

Резултати од пребарување: 751 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAULOTTE: 751 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.970 € PLN 54.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 16 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
15.250 € PLN 69.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.5 м
Година 2007 Километража 1717 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.690 € PLN 149.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 32.2 м Носивост 250 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 11.85 м Носивост 350 кг
Година 2012 Километража 350 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м
Година 2008 Километража 3360 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
9.100 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8.2 м Носивост 350 кг
Година 2012 Километража 475 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8.2 м Носивост 350 кг
Година 2008 Километража 765 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2008 Километража 1688 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2016 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2014 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 5654 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година 2007 Километража 914 м/ч Сила
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2012 Километража 115 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2014 Километража 2161 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2014 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 751 огласа
Прикажи
Претплати се