Филтри -

Градежни машини HAULOTTE од Белорусија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAULOTTE од Белорусија: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24 € / ден
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16 м Носивост 227 кг
Година 2007 Километража 2590 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA26PX хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA26PX хидраулична зглобна платформа HAULOTTE HA26PX
3
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 14 м Носивост 230 кг
Година 06/2004 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 28.2 м Носивост 230 кг
Година 2009 Километража 4570 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
17 € / смена Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 300 кг
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
32 € / смена Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 23 м Носивост 230 кг
Година 2002 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
42 € / ден Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25 м Носивост 250 кг
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
22 € / смена Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 7.5 м Носивост 250 кг
Година 2000 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.360 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 25.3 м Носивост 227 кг
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.580 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 26 м Дофат на стрела 16.2 м Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.284 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м Носивост 350 кг
Година 2000 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.480 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 13.5 м Носивост 250 кг
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа HAULOTTE H15SX ножична платформа HAULOTTE H15SX ножична платформа HAULOTTE H15SX
3
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Ножична платформа
Висина на подигање 13 м Носивост 500 кг
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.890 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 10 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.320 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 10.6 м Носивост 230 кг
Година 2000 Километража Сила
Белорусија, Минск
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се