Филтри -

Градежни машини HAULOTTE

Резултати од пребарување: 804 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAULOTTE: 804 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 6.2 м Носивост 350 кг
Година 2003 Километража 230 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Filago
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Ножична платформа
Година 2005 Километража 648 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
5.650 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2006 Километража 150 м/ч Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 6.45 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража 317 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
15.080 € PLN 69.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 8.45 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 3180 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
12.920 € PLN 59.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 25.3 м Дофат на стрела 16.9 м Носивост 230 кг
Година 2007 Километража 5126 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16 м Носивост 230 кг
Година 2003 Километража 1700 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.567 € PLN 11.900 PLN
Телескопска дигалка
Висина на подигање 4 м Носивост 180 кг
Година 2007 Километража 113 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
24 € / ден
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 16 м Носивост 227 кг
Година 2007 Километража 2590 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
21.310 € UAH 715.500 UAH
Ножична платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 500 кг
Година 2008 Километража 2283 м/ч Сила 32.63 кс
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 16 м Носивост 136 кг
Година 2015 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
16.370 € PLN 75.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.65 м Дофат на стрела 13.5 м Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
16.370 € PLN 75.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.65 м Дофат на стрела 13.5 м Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 18.2 м Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 3791 м/ч Сила
Полска, Mikołów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 804 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се