Филтри -

Градежни машини HANIX

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HANIX: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 3500 кг
Година 2021 Километража Сила 58 kW
Унгарија, Gyömrő
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2008 Километража 5226 м/ч Сила
Шведска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
мини багер HANIX H22B
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2008 Километража 576 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 3350 м/ч Сила
Холандија, Hapert
мини багер HANIX H15B
1
Контактирајте го продавачот
аукција 8.741 €
Мини багер
Година 2001 Километража 2528 м/ч Сила
Данска, Brabrand
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Мини багер
Година 1990 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
7.787 € RUB 645.800 RUB
Мини багер
Година Километража 1387 м/ч Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
8.342 € RUB 691.800 RUB
Мини багер
Година Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
7.232 € RUB 599.800 RUB
Мини багер
Година Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 4369 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се