Филтри -

Градежни машини HAMMER

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAMMER: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар HAMMER  RHB350 BA
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Malmö
пневматски чекан HAMMER Demolition hammer HIKOKI AHB UVP пневматски чекан HAMMER Demolition hammer HIKOKI AHB UVP
2
Контактирајте го продавачот
аукција 60 €
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Белгија, 4400 Flemalle
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража 313 м/ч Сила
Германија, Essen
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 18.050 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 01/2012 Километража 3800 м/ч Сила 147 kW
Кина, shanghai
нови уривање багер HAMMER BRH501 нови уривање багер HAMMER BRH501 нови уривање багер HAMMER BRH501
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Уривање багер
Година 2013-01-01 Километража Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
аукција 35 €
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Белгија, Mont-Saint-Guibert
пневматски чекан HAMMER BA9FH пневматски чекан HAMMER BA9FH
2
Контактирајте го продавачот
585 € Без ДДВ
Пневматски чекан
Година 2018 Километража Сила
Германија, Frankenthal/Pfalz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се