Филтри -

Градежни машини HAMM од Унгарија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAMM од Унгарија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 682 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 882 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 757 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 594 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1277 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
10.340 € HUF 4.200.000 HUF
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1584 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража 1798 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2001 Километража 3954 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1288 м/ч Сила
Унгарија, Győr
валјак за асфалт HAMM DV8 валјак за асфалт HAMM DV8 валјак за асфалт HAMM DV8
3
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година Километража 10000 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 2009 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
40.610 € HUF 16.500.000 HUF
Валјак со гуми
Година 2010 Километража 5335 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Унгарија, Győr
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се