Филтри -

Градежни машини HAMM од Украина

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

63 огласа: Градежни машини HAMM од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак за асфалт HAMM DV70V0 валјак за асфалт HAMM DV70V0
2
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
32.000 € UAH 1.306.000 UAH
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.080 € UAH 615.500 UAH
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 1921 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
42.970 € UAH 1.753.000 UAH
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража 5805 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
18.740 € UAH 764.700 UAH
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража 1274 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
16.910 € UAH 690.100 UAH
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 1622 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
18.280 € UAH 746.000 UAH
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 3152 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
50.840 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 3246 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
86.390 € UAH 3.525.000 UAH
Компактор
Година 2016 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
20.570 € UAH 839.300 UAH
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 3865 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 5659 м/ч Сила
Украина, Бишів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 2008 Километража 1600 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
8.550 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 3843 м/ч Сила
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
35.300 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 7500 м/ч Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 2598 м/ч Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 1906 м/ч Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 1846 м/ч Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 2351 м/ч Сила
Украина
валјак за асфалт HAMM НD80
1
Контактирајте го продавачот
56.800 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 7252 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
54.800 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 5881 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
53.600 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 3658 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
76.000 € Со вклучен ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 2218 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.980 €
Валјак за асфалт
Година 1982 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се