Филтри -

Градежни машини HAMM од Турција

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини HAMM од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 4300 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1015 м/ч Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2012 Километража 10106 м/ч Сила
Турција, Ankara
валјак со гуми HAMM GRW 18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2004 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 7200 м/ч Сила
Турција, Ankara
валјак за асфалт HAMM HD140 валјак за асфалт HAMM HD140
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2021 Километража 477 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2012 Километража 5681 м/ч Сила
Турција, Ankara
валјак со гуми HAMM HP 240 валјак со гуми HAMM HP 240 валјак со гуми HAMM HP 240
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2021 Километража 48 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража 250 м/ч Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се