Филтри -

Градежни машини HAMM од Словенија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини HAMM од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.200 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2017 Километража 935 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 520 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 475 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2017 Километража 630 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 795 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража 915 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Евро Euro 1
Година 1992 Километража 5228 м/ч Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
24.100 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 1195 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
24.100 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 1290 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се