Филтри -

Градежни машини HAMM од Шпанија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини HAMM од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини валјак за асфалт HAMM HD 10CVV
1
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1692 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
валјак со гуми HAMM HD 14TT
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2009 Километража 2940 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
валјак за асфалт HAMM HD10
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбиниран валјак
Година 2009 Километража 3244 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за рециклирање на асфалт
Година 1997 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 5030 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 2295 м/ч Сила
Шпанија, A Coruña
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2009 Километража 9019 м/ч Сила
Шпанија, Alagón
валјак за асфалт HAMM HD10
1
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража 1992 м/ч Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
5 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се