Филтри -

Градежни машини HAMM од Романија

Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

49 огласа: Градежни машини HAMM од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Романија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 5900 м/ч Сила
Романија, Negrești-Oaș
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 5300 м/ч Сила
Романија, Negresti Oas
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 300 м/ч Сила
Романија, Tărtășești
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2017-01-01 Километража 1900 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2016-01-01 Километража 5000 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1995 Километража Сила
Романија, Nasaud
вибрационен валјак за земја HAMM 2510 SD вибрационен валјак за земја HAMM 2510 SD вибрационен валјак за земја HAMM 2510 SD
3
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1991 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Компактор
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Валјак за асфалт
Година 1991 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Комбиниран валјак
Година 2009 Километража Сила
Романија, Bihor
валјак за асфалт HAMM DV6K валјак за асфалт HAMM DV6K валјак за асфалт HAMM DV6K
3
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1991 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража 5700 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2006 Километража Сила
Романија, Nasaud
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2015-01-01 Километража 960 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 644 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 970 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 530 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 5600 м/ч Сила
Романија, Bihor
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 49 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се