Филтри -

Градежни машини HAMM од Полска

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

83 огласа: Градежни машини HAMM од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.930 € PLN 104.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 4696 м/ч Сила
Полска, Staszów
валјак за асфалт HAMM DV90VO валјак за асфалт HAMM DV90VO валјак за асфалт HAMM DV90VO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
21.390 € PLN 97.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 778 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
13.670 € PLN 62.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 5482 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
13.010 € PLN 59.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 455 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
30.430 € PLN 138.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 7242 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 2740 м/ч Сила
Полска, Police
Контактирајте го продавачот
59.090 € PLN 268.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 5570 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
13.450 € PLN 61.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 150 м/ч Сила
Полска, Perzyce
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 787 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
10.360 € PLN 47.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1250 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
28.220 € PLN 128.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 5246 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
27.340 € PLN 124.000 PLN
Комбиниран валјак
Година 2010 Километража 2392 м/ч Сила
Полска, Uniejów
валјак за асфалт HAMM DV70 валјак за асфалт HAMM DV70 валјак за асфалт HAMM DV70
3
Контактирајте го продавачот
19.180 € PLN 87.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 8750 м/ч Сила
Полска, Uniejów
Контактирајте го продавачот
32.850 € PLN 149.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 5732 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
8.158 € PLN 37.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Контактирајте го продавачот
28.440 € PLN 129.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 2869 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
13.670 € PLN 62.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 3703 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
13.670 € PLN 62.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 3522 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 3600 м/ч Сила
Полска, Harbutowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 5200 м/ч Сила
Полска, Harbutowice
Контактирајте го продавачот
35.940 € PLN 163.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 4247 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 8855 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се