Филтри -

Градежни машини HAMM од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAMM од Арапските Емирати: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2017 Километража 31 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.900 €
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 4646 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
RB Trading International
4 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.900 €
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 4653 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
RB Trading International
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.900 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража 6227 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai, Jebel
RB Trading International
4 години на Machineryline
валјак за асфалт HAMM DV90VV валјак за асфалт HAMM DV90VV
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 8 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2019 Километража 295 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 466 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 6 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 1333 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се