Филтри -

Градежни машини HAMM од Литванија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

22 огласа: Градежни машини HAMM од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 3185 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 5
Година 12/2020 Километража 391 м/ч Сила
Литванија, Telsiai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 2000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 2000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 3900 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2020 Километража 500 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 2000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 5200 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Мини валјак за асфалт
Година 2009 Километража 2100 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 1000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 3000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
32.800 €
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 7000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
22.800 €
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 1800 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Валјак за асфалт
Година 1996 Километража 3659 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1999 Километража 12877 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
11.999 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 01/2007 Километража 1382 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Компактор
Година 2015 Километража 1215 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2007 Километража 3200 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се