Филтри -

Градежни машини HAMM од Летонија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини HAMM од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 1998 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража 6495 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Латвија, Mārupe
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1995 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2017 Километража 2360 м/ч Сила
Латвија, Rīga
комбиниран валјак HAMM DV 10K комбиниран валјак HAMM DV 10K комбиниран валјак HAMM DV 10K
3
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 1982 Километража Сила
Латвија, Baloži
валјак за асфалт HAMM DV 6.22 валјак за асфалт HAMM DV 6.22 валјак за асфалт HAMM DV 6.22
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1986 Километража 6500 м/ч Сила
Латвија, Baloži
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 2014 Километража 4100 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража 5770 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се