Филтри -

Градежни машини HAMM од Кина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини HAMM од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак за асфалт HAMM HD138 валјак за асфалт HAMM HD138
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 01/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.180 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2002 Километража 2549 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 9.105 €
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
53.400 US$ EUR ≈ 49.610 €
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 3879 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.940 €
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 5980 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
21.200 US$ EUR ≈ 19.700 €
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
28.300 US$ EUR ≈ 26.290 €
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 6765 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
14.900 US$ EUR ≈ 13.840 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 9329 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2020 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
47.100 US$ EUR ≈ 43.760 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража 3311 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
53.400 US$ EUR ≈ 49.610 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2019 Километража 1889 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.968 €
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се