Филтри -

Градежни машини HAMM од Израел

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини HAMM од Израел: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1740 м/ч Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2022 Километража Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1480 м/ч Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1200 м/ч Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1584 м/ч Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2022 Километража Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
валјак за асфалт HAMM HD 12 VV валјак за асфалт HAMM HD 12 VV валјак за асфалт HAMM HD 12 VV
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 400 м/ч Сила
Израел, Emek Hefer Industries Park
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се