Филтри -

Градежни машини HAMM од Италија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини HAMM од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 6713 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 5400 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2020 Километража 507 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 560 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2529 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Валјак за асфалт
Година 1987 Километража 1090 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража 2321 м/ч Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Италија, Narni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 603 м/ч Сила
Италија, Genova (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража Сила
Италија, Genova (GE)
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 943 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 2 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 1973 Километража 2777 м/ч Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се