Филтри -

Градежни машини HAMM од Холандија

Резултати од пребарување: 161 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

161 огласа: Градежни машини HAMM од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016-01-01 Километража 2312 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
59.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017-01-01 Километража 2444 м/ч Сила
Холандија, Haps
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2012 Километража 3110 м/ч Сила
Холандија, Venlo
комбиниран валјак HAMM HD 14 VT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 2019 Километража 592 м/ч Сила
Холандија, Haps
валјак со гуми HAMM HP 180i валјак со гуми HAMM HP 180i
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2021 Километража 551 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 01/1987 Километража 6738 м/ч Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 04/2009 Километража Сила
Холандија, Borne
валјак за асфалт HAMM HD 8VV
1
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
валјак за асфалт HAMM HD 8VV
1
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2016-01-01 Километража 5974 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2021-01-01 Километража 1072 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 2818 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 3738 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2013-01-01 Километража 684 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2021-01-01 Километража 362 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2021-01-01 Километража 479 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2021-01-01 Километража 93 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2021-01-01 Километража 214 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2021-01-01 Километража 27 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2021-01-01 Километража 146 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2020-01-01 Километража 310 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 4543 м/ч Сила
Холандија, Haps