Филтри -

Градежни машини HAMM

Резултати од пребарување: 697 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

697 огласа: Градежни машини HAMM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 3607 м/ч Сила
Украина, м. Луцьк
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 7663 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 3152 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
39.700 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015-01-01 Километража 3353 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак со гуми
Година 1971 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража 3100 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
63.700 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2016 Километража 2608 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 2009 Километража 3100 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража 8 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2021 Километража 7 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
22.930 € PLN 104.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 4696 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2001 Километража 4094 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража 635 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2013 Километража 780 м/ч Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 609 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros. Auctioneers (UK) Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2019 Километража 360 м/ч Сила
Германија, Gemünden
валјак за асфалт HAMM DV90VO валјак за асфалт HAMM DV90VO валјак за асфалт HAMM DV90VO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2005 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 3152 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 697 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се