Филтри -

Градежни машини Grove од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

10 огласа: Градежни машини Grove од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
250.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 43 м Дофаќач 15 м Носивост 55000 кг
Година 2009 Километража 74857 км Сила
Украина, Chornomorsk
Контактирајте го продавачот
495.000 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 4100 Дофат на стрела 60 м Дофаќач 18 м Носивост 100 кг
Година 2008 Километража 145000 км Сила
Украина, Кропивницький
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
183.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2008 Километража 19900 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
195.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 43 м Дофаќач 8.7 м Носивост 55000 кг
Година 2007 Километража 139627 км Сила
Украина, Chornomorsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2004 Километража 65424 км Сила
Украина, Chernivtsi
автодигалка Grove 3050-1 автодигалка Grove 3050-1 автодигалка Grove 3050-1
3
Контактирајте го продавачот
175.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел 3050-1 Висина на подигање 38 м Носивост 50 кг
Година 2006 Километража 169000 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.080 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 24 м
Година Километража 50 км Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
658.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5130 Дофат на стрела 60000 м Дофаќач 18000 м Капацитет на крајот на стрелата 130 т
Година 2007 Километража Сила
Украина, Одесская обл
автодигалка Grove GMK 6220-L автодигалка Grove GMK 6220-L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 90 м Дофат на стрела 72 м Дофаќач 20 м Носивост 220000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Одесская обл
автодигалка Grove GMK 6220-L автодигалка Grove GMK 6220-L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 90 м Дофат на стрела 72 м Дофаќач 20 м Носивост 220000 кг
Година 2006 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи