Филтри -

Градежни машини Grove од Полска

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Градежни машини Grove од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 2035E Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 29 м Дофаќач 15 м
Година 2008 Километража 141000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Grove Модел GMK 3055
Година 2008 Километража 38266 км Сила
Полска, Tychy
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Grove GMK 3050 автодигалка Grove GMK 3050
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2004 Километража 22100 м/ч Сила
Полска, Ruszowice
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 2035 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 29 м Дофаќач 15 м
Година 2000 Километража 148000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2005 Километража 214000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
429.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5220 Висина на подигање 86 м Дофат на стрела 68 м Дофаќач 18 м
Година 2006 Километража 79000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
86.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 38.1 м Дофаќач 15 м
Година 2000 Километража 175000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
209.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 58 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2012 Километража 103000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
2.003 € PLN 8.650 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 160 кг
Година 2002 Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 04/2010 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Grove Модел GMK5220 Висина на подигање 68 м Носивост 220000 кг
Година 06/2014 Километража 52520 км Сила
Полска, Myszęcin
Контактирајте го продавачот
13.200 € PLN 57.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 20 м
Година Километража 3100 м/ч Сила
Полска, Rabka-Zdrój
Контактирајте го продавачот
75.270 € PLN 325.000 PLN
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел KMK 3050 Висина на подигање 3816 м Дофаќач 16 м Носивост 50000 кг
Година 1995 Километража Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK3050 Висина на подигање 53.1 м Дофат на стрела 38.1 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг
Година 1997 Километража 110000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 15 м
Година 1997 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 58 м Дофаќач 15 м
Година 2004 Километража 142000 км Сила
Полска
автодигалка Grove GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Автодигалка
Дофат на стрела 43 м Дофаќач 15 м
Година 2006 Километража Сила
Полска, Ruszowice
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 43 м
Година 2005 Километража 84459 км Сила
Полска, Sicienko
автодигалка Grove GMK 2035 E автодигалка Grove GMK 2035 E
2
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 2035 E Дофат на стрела 29 м Дофаќач 15 м
Година 2014 Километража 90000 км Сила
Полска, Ruszowice
Контактирајте го продавачот
255.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел RT9130E Висина на подигање 48.8 м Капацитет на крајот на стрелата 130 т
Година 2002 Километража 12920 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 38 м Носивост 60000 кг
Година 1988 Километража Сила
Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел rt 75s Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 32 м Дофаќач 10 м Носивост 45000 кг
Година 1982 Километража Сила
Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
автодигалка Grove GMK 3050 KLAPPSPITZE, JIB
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Полска, Katowice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се