Филтри -

Градежни машини Grove од Кина

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

22 огласа: Градежни машини Grove од Кина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK3060
Година 2006 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK6300L-1
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.400 €
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2001 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
33.300 US$ EUR ≈ 30.680 €
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел RT530E Висина на подигање 44.5 м Дофаќач 29 м Носивост 27555 кг Брзина на подигање на товар 136 м/мин Брзина 136 км/ч
Година 2016 Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.850 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 42.3 м Дофаќач 9 м Носивост 100000 кг
Година 06/1993 Километража 60000 км Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove
Година 2004 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove
Година 2010 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 60 м Дофаќач 35 м Носивост 180000 кг Капацитет на крајот на стрелата 180 т
Година 05/1995 Километража 60090 км Сила
Кина, Shanghai
автодигалка Grove GMK7450 автодигалка Grove GMK7450 автодигалка Grove GMK7450
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 9800 м/ч Сила
Кина, Hefei
автодигалка Grove XCA220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 110 м Носивост 240000 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 24 м Носивост 80000 кг
Година 2006 Километража Сила
Кина
автодигалка Grove CMK5220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 220000 кг
Година 2006 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 24 м Носивост 80000 кг
Година 2006 Километража Сила
Кина
автодигалка Grove QAY160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Носивост 240000 кг
Година 2012 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Носивост 300000 кг
Година 2004 Километража Сила
Кина
автодигалка Grove GMK6300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 84 м Носивост 300000 кг
Година 2005 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
1.250.000 US$ EUR ≈ 1.152.000 €
Автодигалка
Година 2010 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 58 м Дофаќач 58 м Носивост 130000 кг Капацитет на крајот на стрелата 130 т
Година 2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 27 м Носивост 300000 кг
Година Километража 6829 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.010 €
Автодигалка
Марка на кран Grove
Година 07/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 73 м Носивост 450000 кг
Година 2009 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи