Филтри -

Градежни машини Grove од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

8 огласа: Градежни машини Grove од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
автодигалка Grove AT633B автодигалка Grove AT633B автодигалка Grove AT633B
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 1991 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5250 L Висина на подигање 70 м Носивост 250000 кг
Година 2016 Километража 26180 км Сила
Италија, Trieste
автодигалка Grove RT 530
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2013 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
автодигалка Grove RT 530
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 2013 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
автодигалка Grove GMK 5130-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 18 м Носивост 130000 кг
Година 2012 Километража 49596 км Сила
Италија, Trieste
автодигалка Grove AUTOGRU 25 TON
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 1978 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
автодигалка Grove RT890E автодигалка Grove RT890E
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 43.2 м Носивост 80000 кг
Година 2004 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи