Филтри -

Градежни машини Grove од Хрватска

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

3 огласа: Градежни машини Grove од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 1990 Километража 6700 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
подигнувачка платформа со јарбол Grove P40DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел 6180-6200 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 20 м Носивост 200000 кг Брзина 80 км/ч
Година 1994 Километража 85000 км Сила
Хрватска, Senj

Other makes in the section "Градежни машини од Хрватска"

Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 1995 Километража 2500 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
мини валјак за асфалт BOMAG 120 мини валјак за асфалт BOMAG 120
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2005 Километража 1500 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2015 Километража 5600 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 9700 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
мини багер JCB 8080 мини багер JCB 8080 мини багер JCB 8080
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража 8000 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
45.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 8800 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
мини багер Bernards 1,0 мини багер Bernards 1,0 мини багер Bernards 1,0
3
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража 25 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 2500 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2008 Километража 2700 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
камион-мешалка Mercedes-Benz 3240 камион-мешалка Mercedes-Benz 3240 камион-мешалка Mercedes-Benz 3240
3
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Камион-мешалка
Година 1999 Километража 458000 км Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 565000 км Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 438000 км Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 5600 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
1 €
Мини валјак за асфалт
Година 2001 Километража Сила
Хрватска, VRBOVEC
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.6 м
Година 2017 Километража 1445 м/ч Сила
Хрватска, Dugo Selo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 6534 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5618 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2012 Километража 5425 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 8074 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи