Филтри -

Градежни машини Grove од Холандија

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

64 огласа: Градежни машини Grove од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 131832 км Сила
Холандија, Groenlo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Saphire 30 Висина на подигање 8 м Носивост 6000 кг
Година Километража 7000 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5130-2 Висина на подигање 78 м Дофаќач 18 м Брзина 85 км/ч
Година 2009 Километража 113300 км Сила
Холандија, Oud Beijerland
автодигалка Grove GMK 4090
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 51 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 90 т
Година 2018 Километража Сила
Холандија
автодигалка Grove GMK 5180 автодигалка Grove GMK 5180 автодигалка Grove GMK 5180
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 98 м Носивост 180000 кг Брзина 75 км/ч
Година 2001 Километража 165200 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove
Година 2004 Километража 145 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Ritthem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
автодигалка Grove GMK 5250 L-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 70 м Дофаќач 21 м Капацитет на крајот на стрелата 250 т
Година 2019 Километража Сила
Холандија
автодигалка Grove GMK 6400-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 79 м Капацитет на крајот на стрелата 400 т
Година 2023 Километража 750 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 2667 м/ч Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 53 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 2004 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 4100L-1 Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2017 Километража 57000 км Сила
Холандија, Badhoevedorp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 18433 км Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 20181 км Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 75035 км Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 46311 км Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража 75035 км Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2014 Километража 46311 км Сила
Холандија, Vierpolders
автодигалка Grove GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 43 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 55 т
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 38.1 м Дофаќач 15 м Брзина 80 км/ч
Година 2001 Километража 84000 км Сила
Холандија, Made
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 1997 Километража 459 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 7657 м/ч Сила
Холандија, Klundert
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи