Филтри -

Градежни машини Grove од Германија

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Градежни машини Grove од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 51 м Носивост 90000 кг
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
автодигалка Grove GMK4090 автодигалка Grove GMK4090 автодигалка Grove GMK4090
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 51 м Носивост 90000 кг
Година 2020 Километража 2200 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 80 м Носивост 300000 кг
Година 2022 Километража 1923 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
автодигалка Grove GMK 4100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 100000 кг
Година 2008 Километража 73026 км Сила
Германија, Mainburg
автодигалка Grove GMK 4090
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража 35000 км Сила
Германија, Zweibrücken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Носивост 100000 кг
Година 2018 Километража 5953 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 69 м Носивост 150000 кг
Година 2023 Километража 228 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 48 м Носивост 60000 кг
Година 2020 Километража 2600 м/ч Сила
Германија, Langenfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Германија, Duisburg
автодигалка Grove GMK 3055
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3055 Дофаќач 43 м
Година 2006 Километража 110000 км Сила
Германија, Inchenhofen
автодигалка Grove GMK 4100L автодигалка Grove GMK 4100L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 4100L Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2009 Километража 57000 км Сила
Германија, Schrobenhausen
автодигалка Grove GMK 5250L-1 автодигалка Grove GMK 5250L-1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 5250L Висина на подигање 37 м Дофаќач 60 м
Година 2020 Километража 5000 км Сила
Германија, Inchenhofen
автодигалка Grove GMK 3060 автодигалка Grove GMK 3060
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2017 Километража 62305 км Сила
Германија, EHINGEN
автодигалка Grove GMK 4080-1
1
Контактирајте го продавачот
355.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2014 Километража 54000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 43.2 м Дофаќач 17 м Носивост 75000 кг
Година 2002 Километража 131304 км Сила
Германија, Monchengladbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Grove Модел GMK 4080-1 Висина на подигање 66 м Дофаќач 51 м
Година 2014 Километража 54033 км Сила
Германија, Monchengladbach
автодигалка Grove GMK 4080
1
Контактирајте го продавачот
180.000 €
Автодигалка
Година 2001 Километража 96000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
128.500 €
Автодигалка
Година 2007 Километража 3644 м/ч Сила
Германија, Lemgo
автодигалка Grove GMK 5220, 2016
1
Контактирајте го продавачот
850.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 68 м Дофаќач 37 м Носивост 220000 кг
Година 2016 Километража 22300 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
автодигалка Grove GMK 4100 L,100t, 60m,Boom, Good Condition! FOR SALE,  ASAP
1
Контактирајте го продавачот
345.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофат на стрела 60 м Дофаќач 19 м Носивост 100000 кг
Година 2007 Километража 116000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 171000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
автодигалка Grove GMK 4075
1
Контактирајте го продавачот
205.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2002 Километража 132000 км Сила
Германија, Frankfurt am Main
автодигалка Grove GMK 4100 L-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2017 Километража 54000 км Сила
Германија, Zweibrücken
автодигалка Grove 330 KW автодигалка Grove 330 KW
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2011 Километража 144731 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 221317 км Сила
Германија, Lemgo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се